Hoe verloopt een opleidingsproject voor werkzoekenden?
Voor de opleiding
Eerst volg je een infosessie over de sector. Daarna bepaalt LOGOS welke startcompetenties je al hebt. En ook je motivatie is een belangrijke factor om in aanmerking te komen voor de opleiding. Lees meer over de selectieprocedure.
Tijdens de opleiding
Tijdens de voltijdse opleiding leer je o.a. de verschillende Incoterms, de mogelijkheden om goederen via zee-, lucht-, spoor- of wegvervoer te transporteren, de gegevens die je nodig hebt voor de transportdocumenten, de regelgeving rond douaneaangiftes … Daarnaast kun je ook nog werken aan je informatica- en taalvaardigheden.
LOGOS organiseert een 'sectormatch' waarbij jij als cursist kennis kan maken met onze werkgevers. Dit is het moment om jouw troeven voor een tewerkstelling binnen onze sector optimaal in te zetten.
Wil je graag een infosessie bijwonen? Hieronder vind je de timing van de volgende Expedition Skills.
Of vertel je trajectbegeleider in de VDAB-werkwinkel dat je hiervoor interesse hebt.
LOGOS speelt een actieve rol bij het volledige traject van A tot Z.
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.